Odkryj świat audytu z KPMG

Interesujesz się zagadnieniami rachunkowości?
Chcesz poznać tajniki zawodu audytora?
Odkryj świat audytu z naszymi specjalistami zanim podejmiesz decyzję o wyborze ścieżki kariery!

Dla najlepszych uczestników Programu przygotowaliśmy wiele niespodzianek, w tym m.in:
1. Wielki Finał.
2. Oferty praktyk w Dziale Audytu KPMG!

Rekrutacja do programu:
1. Formularz zgłoszeniowy na stronie www.worldofaudit.kpmg.pl
2. Testy ze znajomości języka angielskiego i podstaw rachunkowości.

Wymagania:
Do udziału w Programie zapraszamy studentów III, IV i V roku studiów, zainteresowanych karierą w firmie audytorsko-doradczej.

Tematy szkoleń:
1. Problem defraudacji w badanych podmiotach według Międzynarodowego Standardu Rewizji Finansowej nr 240.
2. Założenie kontynuacji działalności podmiotu badanego.
3. Rezerwy i odpisy aktualizujące – wyzwanie dla biegłego rewidenta.
4. Inwentaryzacja majątku – czyli ostateczna weryfikacja.

Kalendarium IV edycji:
26 marca – 3 kwietnia Sesje testowe (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk)
16 kwietnia – 18 maja Szkolenia
12 czerwca – Finał

Rejestracja:

Termin zgłoszeń upływa 23 marca 2012 roku.