Sukces naszych studentek

W dniu 9 marca 2012 r. w Łodzi odbył się Finał konkursu Progress Accounting Competition zorganizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Progress, działające na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Do Finału zakwalifikowało się 10 spośród 367 drużyn z całej Polski, które uzyskały najwyższą ilość punktów w poprzednim etapie konkursu. Finaliści zmierzyli się z zadaniami praktycznymi z zakresu MSR/MSSF, rachunkowości zarządczej oraz prawa podatkowego.

Drużyna z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w składzie: Katarzyna Stręk, Paulina Rząsa, Lidia Sobańska zajęła zaszczytne 1. miejsce.