Festiwal Przedsiębiorczości BOSS

26 marca rozpoczyna się tegoroczna edycja Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS we Wrocławiu, organizowana przez Studenckie Forum Business Centre Club. Przez cztery dni (od 26 do 29 marca br.), cztery wrocławskie uczelnie (Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska oraz Uniwersytet Przyrodniczy) będą gościły festiwalowe wydarzenia. Każdy dzień będzie sprzyjał zdobywaniu bezcennej wiedzy oraz obfitował w okazje do poznania bardzo ciekawych i inspirujących osób.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu na Uniwersytecie Ekonomicznym będziemy gościć wiele inspirujących osobistości m.in.:

26 marca 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w sali 2 bud. P o godzinie 14.00 odbędzie się debata , której tematem przewodnim będą : "Alternatywne ścieżki wzrostu przedsiębiorstwa: wzrost organiczny czy inwestycyjny".
Podczas debaty wystąpią Specjalni Goście, będą to m.in.:
•    Henryk Siodmok, Prezes Grupy Atlas, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Grupy LOTOS S.A.
•    Ekspert PwC – Ryszard Petru, Partner PwC Polska, Przewodniczący Towarzystwa
Ekonomistów Polskich
•    Ekspert KPMG – Jerzy Paluchniak, Audit Senior Manager KPMG Audyt Sp. z o.o.
•    Polscy Ekonomiści

Debata odbędzie się w ramach Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club.

Tegoroczna edycja Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS  została objęta Patronatem Honorowym Prof. dr hab. Jerzego Buzka, Posła do Parlamentu Europejskiego, Prof. dr hab. Bogusława Fiedora, Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Loży Dolnośląskiej Business Centre Club, Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Wrocław.
Wszelkie informacje i zapisy: www.wroclaw.festiwalboss.pl

27.03.2012 13.oo-15.oo
– „Wartości w życiu i biznesie” (prowadzący Sławomir Lachowski)

28.03.2012 11.oo-13.oo
– „Czym naprawdę są innowacje” (prowadzący Roman Młodkowski) budynek W sala 4

Wszelkie informacje o harmonogramie wydarzenia oraz zapisach znajdują się na:
www.wroclaw.festiwalboss.pl

Uczestniczenie w ww spotkaniach usprawiedliwia nieobeność na zajęciach.