Płatne praktyki w ING Banku Śląskim

Ruszył program wakacyjnych praktyk ING Banku Śląskiego. Już dziś aplikuj i buduj swoją karierę w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce! Masz czas tylko do 15 kwietnia,

Praktyka z Lwem to program płatnych letnich praktyk, skierowanych do studentów od drugiego do piątego roku studiów. Praktyki odbywają się w różnych lokalizacjach i departamentach ING Banku Śląskiego, zarówno w naszych centralach w Katowicach oraz w Warszawie, jak i w regionach.

Szukamy osób ambitnych i zaangażowanych, dla których praktyka to niekoniecznie czas spędzony na parzeniu kawy i kserowaniu stert dokumentów. W trakcie PzL uczestnicy Programu działają na ambitnych i interesujących projektach, z różnych obszarów działalności ING Banku Śląskiego. Coś dla siebie znajdą, więc zarówno pasjonaci bankowości korporacyjnej jak i osoby zainteresowane pracą w marketingu czy IT.

Formularze aplikacyjne do Programu Praktyk z Lwem są dostępne na naszej stronie internetowej od 9 marca.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z ofertami praktyk i przesyłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego do 15 kwietnia br. na adres:
praktyka.zlwem@ingbank.pl

Masz pytanie? Napisz do Ambasadora banku na Uniwersytecie Ekonomicznym: wroclaw.ue@ambasadoring.pl