Informatyka Biznesowa – bezpłatne szkolenia!

Informatyka Biznesowa – bezpłatne szkolenia dla studentów

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR zaprasza wszystkich studentów wrocławskich uczelni interesujących się informatyką oraz nowoczesnymi technologiami do udziału w czwartej edycji Informatyki Biznesowej.
W dniach 27-29 marca na Politechnice Wrocławskiej po raz kolejny odbędzie się trzydniowy cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu wykorzystania systemów ERP, SAP i Business Intelligence. Nowością w tegorocznej edycji będą wykłady z zastosowania IT w bankowości. Warsztaty poprowadzą przedstawiciele wiodących firm branży informatycznej.
Partnerem Głównym projektu jest firma SENTE Systemy Informatyczne z Wrocławia, która od 2000 r. zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP, SENTE eSystem - wspomagającego zarządzanie średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Firmę tworzy grupa praktyków w zakresie zarządzania projektami informatycznymi, projektowania i budowania aplikacji i wdrażania programów komputerowych, a także ekspertów z zakresu sprzedaży, finansów i księgowości, logistyki i gospodarki magazynowej oraz e-biznes, e-commerce i Internetu.
Partnerem Informatyki Biznesowej została także firma UNIT4 TETA specjalizująca się w projektowaniu i analizie procesów biznesowych oraz tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych wspierających ich realizację..
Partnerzy tegorocznej edycji przygotowali dla uczestników projektu ofertę płatnych praktyk i staży.  Dodatkowo osoby biorące udział w projekcie będą miały szansę na wylosowanie nagrody głównej – iPada 2!
Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji o projekcie oraz zapisach na stronie www.ib.wiggor.pl.

plakat_ib