Diamentowy Grant dla naszego studenta

Michał Zator, student 1-ego roku stacjonarnych studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów, kierunek finanse i rachunkowość, otrzymał Diamentowy Grant przyznany przez Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Temat grantu Pana Michała Zatora to: „Teoretyczna i empiryczna analiza projektów opodatkowania transakcji finansowych”.
Diamentowe Granty przyznano po raz pierwszy 100 studentom z całej Polski, którzy kontynuują badania naukowe w wybranej przez siebie dziedzinie i cechują się wysokim potencjałem naukowym. Spośród 100 grantów ze wszystkich dziedzin nauki tylko 2 granty przyznano studentom uczelni ekonomicznych. W ramach grantu studenci otrzymują wynagrodzenie oraz środki na przeprowadzenie badań i rozwój naukowy.
Laureaci Diamentowego Grantu mogą po uzyskaniu dyplomu licencjata prowadzić badania nad pracą doktorską.
Opiekunem naukowym Pana Michała Zatora jest prof. Krzysztof Jajuga.