Dzień otwarty Credit Agricole

23 kwietnia 2012 Credit Agricole Bank Polska przygotował Drzwi Otwarte pod hasłem: Przyjdź i zobacz jak się robi bank.
Bank przygotował  wykład otwarty  Prezesa  Romualda Szeligi oraz 4 warsztaty prowadzone przez ekspertów banku. W Dniu Otwartym na terenie campusu pojawiła się mobilna placówka bankowa czyli CAmobil, było można także wygrać gadżety z logo banku.
Program Dnia Otwartego :
„Gdybym był prezesem, czyli jak zamienić marzenia studenta w rzeczywistość” - Romuald Szeliga, Prezes Zarządu Credit Agricole Bank Polska.
sala 11 A - „Odkryj swój styl i miejsce w biznesie”- prowadzący: Katarzyna Jedryczek-Wąsiel, Dyrektor Departamentu Rekrutacji i Rozwoju Credit Agricole Bank Polska i Daria Rabenda – HR Business Partner.
sala 10 A - „Bezpieczeństwo czy zysk, czyli zarządzanie aktywami i pasywami”- prowadzący - Maciej Sarnik, Dyrektor Departamentu Zarządzania Aktywami i Pasywami Credit Agricole Bank Polska.
sala 9 A - „Zarządzanie ryzykiem to jak lot odrzutowcem” - prowadzący - Piotr Sinkiewicz, Dyrektor Pionu Ryzyka Credit Agricole Bank Polska.
sala 13 A - „Uniwersalne prawa handlu – gra strategiczna” - prowadzący - Lech Zasławski, Dyrektor Departamentu Controlingu i Raportowania Zarządczego Credit Agricole Bank Polska.
CAmobil będzie na terenie campusu w godz. 09.00-17.00 na parkingu pomiędzy budynkiem P i G.
Drzwi Otwarte organizował Credit Agricole Bank Polska. W pracach organizacyjnych bank wspiera Forum Edukacji Biznesowej i Studenckie Koło Naukowe Hossa ProCapital.
  www.feb.ue.wroc.pl

plakat_b1_jak_sie_robi_2_par_v4