Konkurs podatkowy Tax'n'You 2012

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs adresowany jest do studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów III roku studiów licencjackich podejmujących edukację II stopnia, studentów I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2011 roku, zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową.

Co zrobić by znaleźć się w gronie finalistów?

Finał konkursu odbędzie się 28 maja 2012 r. w hotelu InterContinental w Warszawie. KPMG zapewnia nocleg oraz zwraca koszty podróży z dowolnego miejsca w Polsce.

Dlaczego warto?

Na najlepszych czekają nagrody:

Patroni i Partnerzy Tax'n'You 2012

Patroni Honorowi: Uniwersytet Warszawski, Krajowa Izba Doradców Podatkowych

Partnerzy Strategiczni: empik school, Imperium Szkoleniowe, Kross, Ochnik, OKI, Nestlé Polska, Wolters Kluwer

Patroni Medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Harvard Business Review Polska, Money.pl, forsal.pl, Eurostudent, Gazeta Studencka, Kariera.com.pl, pracuj.pl, Semestr, students.pl

Partnerzy Studenccy: AIESEC, ELSA Poland

Więcej informacji

Szczegóły i regulamin konkursu Tax'n'You 2012 znajdują się na www.kpmg.taxandyou.pl

Relacje zwycięzców poprzednich edycji Tax'n'You dostępne są na www.youtube.com/KPMGPoland

Informacje o innych programach dla studentów i absolwentów oraz aktualne oferty praktyk i pracy na www.kariera.kpmg.pl

Adres WWW: http://kpmg.taxandyou.pl