Wampiriada

Nie chcesz być już dłużej forever alone? Szukasz przepisu, by poczuć się like a boss? To proste!

W dniach 25-26 kwietnia 2012r. w godzinach 9:00-14:00 przyjdź do holu budynku Z na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i weź udział w Wampiriadzie!

wampir

To już ostatnia akcja honorowego krwiodawstwa odbywająca się na naszej uczelni w bieżącym roku akademickim, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze więcej niesamowitych atrakcji niż zazwyczaj! Tym razem nastawiamy się na promowanie zdrowego trybu życia, a głównym

środkiem, który ma nam w tym pomóc jest sport! Idzie lato, na całym świecie zbliżają się sportowe wydarzenia, więc my także postanowiliśmy stworzyć Wampiriadową drużynę! Nie bądź bierny, „Dodaj kroplę do zwycięstwa”! Zdajemy sobie jednak sprawę, że ciężko dotrzeć do osób spędzających 80% swojego wolnego czasu przed komputerem. Dlatego już wkrótce spodziewaj się na facebooku i w skrzynce mailowej wysypu memów i komiksów z Twoimi ulubionymi internetowymi postaciami!

Nadal nie jesteś pewien, czy chcesz się przyłączyć? A co powiesz na możliwość wygrania zapierających dech w piersi nagród? Jak zwykle mamy dla Ciebie moc karnetów na kursy sztuk walki, kursy tańca, ściankę wspinaczkową, squasha, kupony na pizzę lub sushi, ciekawe książki oraz wiele, wiele innych! Ale to nie wszystko! Do wylosowania czekają na Ciebie naprawdę atrakcyjne nagrody główne takie jak kurs prawa jazdy, kurs językowy, sesja fotograficzna, a także- zupełna nowość!- możliwość zrobienia sobie profesjonalnego tatuażu!

Zapamiętaj!

25-26 kwietnia 2012