Projekt Patron

Informacja dla studentów niepełnosprawnych

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego. Wrocławia informuje, iż z dniem 16.04.2012 r. została rozpoczęta rekrutacja do projektu "Patron" - kompleksowy projekt wsparcia i promocji przedsiębiorczości osób niepełnosprawnych, realizowanego w partnerstwie z Gminą Wrocław przez Polską Izbę Młodych Przedsiębiorców LOM Wrocław z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stabłowickiej 9.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia.
W ramach projektu oferowane są:
- bezpłatne szkolenia i doradztwo z zakresu zakładania oraz prowadzenia własnej firmy,
- bezzwrotna dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
-  wsparcie pomostowe w postaci środków finansowych w okresie pierwszych 6 lub 12 miesięcy działalności firmy oraz pomocy doradczej po założeniu działalności gospodarczej.
Szczegółowe informacje dotyczące projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.pimp.wroclaw.pl/patron.

studenci_plakat_kopia

studenci_plakat2