Finaliści konkursu PwC

W tegorocznej edycji konkursu PwC Business Case Project wzięło udział 16 osób z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W grupie tej mamy dwóch finalistów: Łukasza Grajdurę i Łukasza Kuszyńskiego.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Konkurs jest ogólnopolskim projektem biznesowym, będącym symulacją pracy konsultantów zajmujących się doradztwem dla dużych firm i instytucji. Podczas 2 miesięcy trwania projektu, który odbywa się w czasie rzeczywistym, grupa studentów - członków grupy projektowej rozwiązuje problem biznesowy zawierający elementy optymalizacyjne, rachunkowe oraz podatkowe. Uczestnicy zespołu biorą udział w spotkaniach z managerami, konsultantami oraz w video-konferencjach. Udział młodych, aktywnych ludzie w konkursie umożliwia im  wykazanie się podczas rozwiązywania zadań konkursowych wiedzą zdobytą na studiach.

Dla najlepszych uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe i certyfikaty PwC Junior Profesional, zaproszenie do kontynuacji współpracy z konsultantami w realizacji prawdziwych projektów podczas praktyk w PwC.