Polski finał Global Business Challenge coraz bliżej

Już 5 czerwca polscy finaliści Global Business Challenge zmierzą się w Warszawie. W krajowym finale międzynarodowego konkursu, corocznie organizowanego przez Instytut CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) biorą udział cztery drużyny z polskich uczelni. Zwycięzca wystąpi w finale konkursu na Sri Lance.
Reprezentanci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu awansowali do polskiego finału, rozwiązując trudny case study z branży mediów.
Global Business Challenge to międzynarodowy konkurs, który ma wyłonić najzdolniejszych liderów biznesowych młodego pokolenia. Uczestnicy mają za zadanie analizę rzeczywistego scenariusza biznesowego i zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań przedstawionych w nim problemów