Przeżyjmy to jeszcze raz - osiągnięcia sportowe ekonomistów. Wystawa w Archiwum

"Przeżyjmy to jeszcze raz - osiągnięcia sportowe ekonomistów" to tytuł multimedialnej wystawy, którą już od 21 maja będzie można oglądać w Archiwum Uniwersytetu Ekonomicznego (bud. K, wejście B).

W odnowionych pomieszczeniach dawnej kotłowni zgromadzono pamiątki (medale, puchary, dyplomy, zdjęcia), które upamiętniają sukcesy studentów i trenerów Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz klubu uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego.

Podczas trwającej do 21 czerwca wystawy zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz dyscyplin sportowych, sylwetki sportowców oraz trofea sportowe studentów oraz pracowników niebędących na co dzień związanych ze sportem.

Wystawa zorganizowana została z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Archiwum, a także w nawiązaniu do zbliżających się we Wrocławiu Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012.

Ekspozycja czynna będzie w dni powszednie od godz. 8.00 do 14.00.