Konferencja "Finansowe mechanizmy wsparcia innowacji w 2012 r."

W dniu 19.06.2012 roku we Wrocławskiej Radzie Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT odbędzie się konferencja szkoleniowa pod hasłem: "Finansowe mechanizmy wsparcia innowacji w 2012 r.".
Do wzięcia udziału w spotkaniu w gronie ekspertów, przedstawicieli dolnośląskich firm oraz pracowników naukowych wrocławskich uczelni zapraszają organizatorzy Konferencji: Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, ING BANK ŚLĄSKI S.A. wraz z partnerami projektu "Wortal Transferu Wiedzy".
Temat konferencji porusza nie tylko istotne problemy współczesnego biznesu, ale wskazuje możliwości wykorzystania mechanizmów finansowania dla wspierania rozwiązań innowacyjnych w drugim półroczu 2012.
Konferencja będzie poruszała następujące tematy:
- system wdrażania działania PO IG 4.3 Kredyt technologiczny,
- wsparcia na wdrożenie wynalazku w działalności gospodarczej,
- współpracę sfery nauki i biznesu,
- innowacyjne staże naukowców w przedsiębiorstwach finansowane z UE,
- system zarządzania zmianą z wykorzystaniem Barometru Koniunktury.

Spotkanie zakończy udział w bezpłatnych konsultacjach z ekspertami: NOT-u, ING Banku Śląskiego S.A. w trakcie ostatniego modułu Konferencji. Uczestnictwo w spotkaniu ułatwi Państwu skuteczne ubieganie się o dotację.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.innowacyjnyregion.pl   lub pod numerem telefonu 71 347 1418