Emerging Markets Business Conference

Największa konferencja studencka poświęcona rynkom rozwijającym się w tej części Europy!
W imieniu organizatorów mam przyjemność zaprosić was na Emerging Markets Business Conference - największy studencki event w Europie Środkowej i Wschodniej. Konferencja odbędzie się 4. Lipca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Udział w panelach potwierdzili już  m.in. prof. Leszek Balcerowicz, prof. Witold Orłowski, Piotr Kowalski – prezes Fitch Polska, Kazimierz Marcinkiewicz – były prezes Rady Ministrów, Marek Sawicki - partner kancelarii Cameron McKenna, Artur Tomala – dyrektor Goldman Sachs w Polsce oraz wielu innych wybitnych prelegentów ze środowiska biznesowego i ekonomicznego. Konferencja jest częścią międzynarodowego projektu Emerging Markets Business Summit, dzięki czemu udział w niej potwierdziło już kilkadziesiąt osób z krajów rozwijających się. Będzie to zatem także świetna okazja do poznania studentów z zagranicy.

Więcej szczegółów na stronie www.embc.com.pl