Międzynarodowy program MBA na wydziale Nauk Ekonomicznych

Z przyjemnością informujemy, że wydział Nauk Ekonomicznych podpisał umowę z Uniwersytetem w Cagliari (Włochy) dotyczącą uruchomienia MBA w zakresie International Business.  W dniach 20-23 czerwca 2012 r. delegacja wydziału w składzie:  kierownik Katedry Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych – prof. dr hab. Jan Rymarczyk, prodziekan WNE ds. dydaktyki – dr hab. Bogusława Skulska, prof. UE oraz koordynator MBA – dr hab. Małgorzata Domiter, prof. UE przebywała we Włoszech, gdzie negocjowano merytoryczne aspekty programu MBA.
Przewiduje się, iż zajęcia w ramach pierwszej edycji MBA rozpoczną się od 15 lutego 2013 r.