5 Edycja Summer School Poland

Ostatni dzień czerwca to początek 5 edycji Summer School Poland , czyli czas, kiedy na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, spotkają się studenci z wielu krajów. Zorganizowana przez uczelnię Szkoła Letnia, która od pięciu lat rozwija się pod patronatem rektora prof. B. Fiedora - będzie trwała przez dwa tygodnie (od 30 czerwca do 14 lipca)! W tym roku Szkołą kieruje dr Joanna Radomska.
Do tej pory Wrocław odwiedzili uczestnicy z 38 krajów –  aż z 5 kontynentów. Program uczelni kusi zagranicznych studentów niezwykle ciekawą ofertą kursów tematycznych, doskonale przygotowanym programem i miejscem, które warto odwiedzić.
Uczelnia gwarantuje studentom możliwość zdobycia 8 ECTS za udział, między innymi, w kursach powiązanych z hasłem Międzynarodowej Przedsiębiorczości, która jest tematem przewodnim w tym roku.
W tym roku Uniwersytet Ekonomiczny będzie gościł 35 studentów z 10 krajów!
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy na stronę http://www.summerschool.pl/