FEB wyróżniony

Forum Edukacji Biznesowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu otrzymało wyróżnienie w krajowym etapie Konkursu Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2012 (ENPP). W konkursie ENPP co roku bierze udział ok. 350 instytucji. Ponad 50 zgłoszonych przez nie projektów trafia do etapu finałowego. W konkursie mogą startować władze krajowe, regionalne i lokalne, a także partnerstwa publiczno-prywatne ze wszystkich państw członkowskich Unii Europejskiej, a także Chorwacji, Islandii, Norwegii, Serbii i Turcji. Uroczystość z udziałem wiceminister gospodarki Ilony Antoniszyn-Klik odbyła się 2 lipca 2012 r. w Ministerstwie Gospodarki. FEB uzyskało wyróżnienie w kategorii „Inwestowanie w umiejętności” więcej: http://www.mg.gov.pl/node/16411

Forum Edukacji Biznesowej pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej inicjatywy. Szczególnie dziękujemy J.M. Rektorowi naszej uczelni prof. dr. hab. Bogusławowi Fiedorowi inicjatorowi Forum za ciągłe wspieranie naszych pomysłów. Dziękujemy również Kuźni Kadr za pomoc w organizacji wielu spotkań i wsparcie, które otrzymujemy  w programie staży dla laureatów Akademii Talentów FEB. Podziękowania należą się także dla współpracujących z nami kół naukowych. Na szczególne podziękowania zasłużyli studenci wspierający organizacyjnie całą inicjatywę oraz najważniejsi w całej inicjatywie – studenci w liczbie ponad 5 tys. uczestniczący w spotkaniach organizowanych w ramach FEB. Dziękujemy także Paniom z portierni w budynku P i E za pomoc w wielu organizacyjnych sprawach i zwykłą ludzką życzliwość.

www.feb.ue.wroc.pl     www.at.ue.wroc.pl