Praca w dziale promocji DOPR!

Dział Obsługi Projektów Rozwojowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poszukuje osoby do pracy (etat) w dziale promocji (promocja projektów i kontakty ze studentami).
Jeśli jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów II stopnia i spełniasz następujące wymagania:

-    orientujesz się w zagadnieniach związanych z promocją i marketingiem
-    potrafisz działać w obszarze social media (kreatywnie, nie biernie!)
-    masz dobre podejście do organizacji czasu pracy i posiadasz umiejętności manualne
-    obsługujesz aparat fotograficzny i sprzęt biurowy
-    znasz podstawy programu Photoshop
-    szybko uczysz się i masz dobrą pamięć

to czekamy na Twoją ofertę!

Oferty powinny zawierać CV oraz krótki (na pół strony) draft z propozycją działań promocyjnych w ramach promocji projektów realizowanych przez SOPR. Skontaktujemy się z wybranymi osobami!

Oferty prosimy przysyłać na adres mailowy:  sopr@ue.wroc.pl

Termin składania ofert: 20 lipca 2012 r.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr. 133 poz. 883/.