SOPR zmienia się w DOPR!

SOPR zmienia się w DOPR!

Dział Obsługi Projektów Rozwojowych – tak od 1 lipca nazywa się nasza jednostka. Z przyjemnością informujemy o tym wszystkich zainteresowanych, którzy do tej pory mieli okazję współpracować z Sekcją Obsługi Projektów Rozwojowych. Kierownikiem działu – jak wcześniej SOPR – jest dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha.
Przypomnijmy. Sekcja Obsługi Projektów Rozwojowych jako jednostka organizacyjna UE rozpoczęła swoją działalność w dniu 1 września 2009 r. na mocy Zarządzenia Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nr 28/2009. Sekcja została powołana do obsługi projektów rozwojowych Uczelni finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.