Kuźni Kadr IV rekrutuje do programu mentoringu

Rekrutacja do programu mentoringu Kuźni Kadr IV
Mentoring jest partnerską relacją między mistrzem a uczniem, zorientowaną na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Mentoring oparty jest na inspiracji, stymulowaniu i przywództwie. Relacja mentoringowa polega głównie na tym, by uczeń, dzięki odpowiednim zabiegom mistrza, poznawał siebie, rozwijając w ten sposób samoświadomość, i nie lękał się iść wybraną przez siebie drogą samorealizacji. Mentoring obejmuje także doradztwo, ewaluację oraz pomoc w programowaniu sukcesu ucznia.
Udział w programie mentoringu będzie niezwykłą szansą zaplanowania rozwoju kariery zawodowej dla studentów, którzy zostaną do niego zakwalifikowani. Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie kwestionariusza. Po analizie odpowiedzi udzielonych w zgłoszeniach, wybrani studenci zostaną zaproszeni do kolejnego etapu rekrutacji.
Rekrutacja trwa do 26 sierpnia 2012 roku. Liczba miejsc ograniczona!
Więcej informacji: www.kuznia4.ue.wroc.pl