Sukces naszych studentek w finale swiatowego konkursu CIMA Global Business Challenge

Studentki programu Bachelor Study in Finance: Marta Machlańska, Aneta Suterska, Joanna Szumska, Zofia Siarkiewicz zakwalifikowały się do grupy 6 najlepszych drużyn w finale światowego konkursu CIMA Global Business Challenge. Na ostatnim, finałowym etapie konkursu rozegranym w Colombo (Sri Lanka) uczestniczyły 22 drużyny z 4 kontynentów. Międzynarodowy skład sędziowski weryfikował umiejętność praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu zarządzania i finansów. Funkcje mentora drużyny pełnił dr Tomasz Słoński. Nieoceniony wkład w przygotowanie drużyny wnieśli: Agnieszka Klejne (Fitz Roy) oraz dr Katarzyna Piórkowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy.