Zmarł dr Mirosław Barcewicz

mb

Dr Mirosław Barcewicz ukończył Naszą Uczelnię na Wydziale Gospodarki Narodowej w czerwcu 1972 roku. Pracował w Instytucie Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw Przemysłowych, a od 1978 roku w Instytucie Organizacji i Zarządzania. Początkowo w Zakładzie Organizacji Produkcji, a następnie po zmianie nazwy w Katedrze Zarządzania Produkcją i Pracą. W 1982 roku obronił pracę doktorską. Od 2002 roku pracował jako starszy wykładowca. Był cenionym pedagogiem, przyjacielem młodzieży akademickiej i niezwykle lubianym kolegą i współpracownikiem. Prowadził zajęcia na studiach dziennych, zaocznych i podyplomowych. Wypromował wielu magistrów.

Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie 25.08.2012 r.

W zmarłym tracimy przede wszystkim dobrego człowieka. Będzie Go nam brakowało!

Koledzy, koleżanki i współpracownicy z Instytutu Organizacji i Zarządzania Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 30.08.12  o godz. 10.00 w kościele parafialnym na ul.Osobowickiej 129. Kondukt pogrzebowy wyruszy o godz.11.20 spod trzeciej „licząc od głównej” bramy cmentarza Osobowickiego.