UE dla najmłodszych

Pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu realizują projekt pn. „Integracja europejska dla najmłodszych”

Integracja europejska dla najmłodszych ─ to innowacyjny przewodnik dydaktyczny wprowadzający w tematykę Unii Europejskiej do nauczania w szkołach podstawowych w klasach od 1 do 3.
Opracowanie jest rezultatem projektu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Uczenie się przez całe życie – Jean Monnet oraz ze środków własnych uczelni.

Z myślą o nauczycielach edukacji wczesnoszkolnej przygotowano cykl warsztatów, podczas których autorki zaprezentują wybrane lekcje, a uczestnicy będą mogli przygotować się do korzystania z treści przewodnika podczas prowadzonych przez siebie lekcji.
Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu. Udział w warsztatach
jest bezpłatny.
Terminy warsztatów (pierwsze warsztaty już we wrześniu!)
- 20.09.2012 r. (czwartek)
- 27.09.2012 r. (czwartek)
- 10.10.2012 r. (środa)
- 16.10.2012 r. (wtorek)
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
krótka informacja o projekcie