Szkolenie biznesowe

Planuj, współpracuj, zarabiaj, czyli mądry biznes w dobie kryzysu
Inspiruje Cię tematyka biznesu?
Jesteś przedsiębiorcą lub studentem?
Masz w planach założenie własnej działalności?
Interesują Cię kontakty biznesowe?

Jeśli tak, zapraszamy Cię na szkolenie i spotkanie z praktykami biznesu- BEZPŁATNIE!
Już 14 września widzimy się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu!
Po wakacyjnym odpoczynku i regeneracji sił, czas na zmiany. Czekają nas nowe tematy i nieoceniona dawka wiedzy!
Poznaj ludzi ze świata biznesu i zdobądź kontakty!

Zapoznamy znamienitych ekspertów z dziedzin zarządzania firmą i kontaktami. Powitamy Krzysztofa Pilcha, dyrektora regionu firmy Novision, inwestora oraz prezesa zarządu firmy Stolgraf Plus. O tym, jak efektywnie wykorzystywać kontakty w biznesie (networking) opowie nam Bartek Ślazyk- twórca ogólnopolskiego Projektu Wspierania Przedsiębiorczości, łączącego ludzi biznesu wielu branż, przedsiębiorca, który współtworzył wiodącą w Polsce firmę z branży dodatków spożywczych, czołową wrocławską firmę budowlaną, obsługującą rynek hurtowy i jedną z największych firm europejskich, ceniony trener biznesu, szkolący właścicieli firm oraz kadrę managerską.

Swoją pasjonującą historię i intrygujący temat Wieży Babel w Biznesie omówi dla nas Adam Wojtyczka, trener, zarządca, były wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Technicznego im. Mohamed Boudaif w Algierii.

A po pierwszej połowie szkolenia dla każdego uczestnika... pobudzająca niespodzianka:)

Ponadto, na szkoleniu podpowiemy, jak nie stracić na nieodpowiednim zarządzaniu finansami, a także jak sukcesywnie je rozmnażać.
Nasze szkolenie to wiedza, która dobrze wykorzystana obroni Cię przed kryzysem!
Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli Ci także skorzystać z bezpłatnych konsultacji na temat Twoich finansów.

Na uczestników czekają także nagrody i zaproszenia na inne darmowe szkolenia!

Podsumowując, dowiesz się:

Jak efektywnie nawiązywać i wykorzystywać kontakty?
Jaki jest cel networkingu?
Jak pozyskiwać klientów przez znajomych?
Jak zarządzać finansami w życiu i w firmie, by osiągnąć niezależność finansową?
Jak planować, by więcej zarabiać?
Co zrobić, by nie dopadł Cię kryzys?
Jak wykazywać się sprytem w biznesie?
Jak efektywnie wykorzystywać współpracę z zagranicznymi kontrahentami?
Jak dobrze zarządzać różnicami kulturowymi w firmie?
Już dziś rezerwuj sobie czas! Nie może Cię zabraknąć!

Kiedy? 14 września 2012 (piątek)

Gdzie? Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

O której? 16:30-20:00

Szkolenie jest bezpłatne!

Zapisz się na szkolenie TUTAJ
Polub nasz  PROFIL NA FB i bądź na bieżąco!