Program Mentoring dla studentów – kolejna edycja

Biuro Karier  realizuje obecnie kolejną edycję programu „Mentoring dla studentów”. Realizowany wspólnie z Dolnośląską Siecią Biur Karier z sukcesem urzeczywistnia ideę mitologicznej relacji partnerskiej pomiędzy mentorem, osobą doświadczoną a mentee, uczniem czy podopiecznym.

Mimo, iż wielu z nas uważa się za ludzi samowystarczalnych, w pełni samodzielnych, to nie potrafimy żyć bez ludzi, którzy swoją radą wskażą nam dobry kierunek. Lubimy mieć oparcie w drugiej, mądrzejszej od nas, osobie.

Dzięki spotkaniom z mentorami wybrani studenci będą mieli możliwość weryfikacji swoich wyobrażeń o stanowisku pracy, branży i przedsiębiorstwie oraz dokonać autorefleksji dotyczącej własnej ścieżki zawodowej.

Udział w prestiżowymi innowacyjnym programie, do którego zaproszeni zostali przedstawiciele kadry zarządzającej topowych światowych firm, daje możliwość nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych oraz wzbogacenie swojego portfolio o wyjątkowo cenne doświadczenie.
Rekrutacja trwa do 31 października 2012 r. Ilość miejsc w projekcie ograniczona !

W celu zapoznania się z opisami profili mentorów i dokonaniem wyboru zapraszamy na stronę:

Szczegółowych informacji o programie udzielają doradcy zawodowi Biura Karier bud. E pok.207