Program Centrum Aktywnych

Zapraszamy na II edycję programu Centrum Aktywnych, który ma na celu wspieranie przedsiębiorczych  studentów.
Centrum Aktywnych jest programem mającym zaktywizować zawodowo studentów,  zachęcając ich do przejęcia inicjatywy w kształtowaniu własnej przyszłości zawodowej. Najlepsze pomysły wesprze finansowo Credit Agricole Bank Polska
Program Centrum aktywnych składa się z:

Zasady są bardzo proste:
1.    Konkurs rozpoczyna się w dniu 29.10.2012 r. o godzinie 10:30.
2. Wszystkie informacje dotyczące regulaminu uczestnictwa w programie Centrum Aktywnych znajdują się na stronie www.centrumaktywnych.pl  oraz na funpage-u Credit Agricole Bank Polska S.A.

3.    Termin nadsyłania zgłoszeń: 27 stycznia 2013 roku do godziny 23:59.
4.     Ogłoszenie wyników: 25 lutego 2013 roku na stronie  internetowej www.centrumaktywnych.pl oraz na fanpage-u Credit Agricole Bank Polska.
5.    Termin nadsyłania raportów z  badań zrealizowanych na podstawie zwycięskich prac konkursowych: 30 maja 2013 roku.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Wszelkie pytania proszę przesyłać na adres
 Ambasador-Wroclaw@centrumaktywnych.pl