Nagroda dla naszych studentów w konkursie Smarter Planet IBM

We wrześniu tego roku rozpoczęła się pierwsza edycja praktyk studenckich Multipurpose Cloud Center organizowanych przez Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz koncern IBM. 17 grudnia odbyła się ceremonia zakończenia, podczas której grupy składające się ze studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej zaprezentowały własne projekty dotyczące inteligentnych rozwiązań, zgodnych z ideą Smarter Planet. Tegoroczną edycję wygrał zespół w składzie: Wojciech Bogdał, Marek Kusior, Krzysztof Lis i Anna Nitefor (studenci III roku Informatyki w Biznesie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu), Krzysztof Dudejcz (student Informatyki na wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej) i Karol Kolański (student Elektroniki i Telekomunikacji na wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej).
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.