Studentka Master Studies in Finance uczestniczką Deloitte International Student Business Forum w Bangkoku

Julia Kucharska, uczestniczka ścieżki tematycznej rachunkowość i audyt, została jedną z czwórki polskich laureatów VII edycji programu International Student Business Forum organizowanego przez firmę doradczą Deloitte. Zwycięzcy z 18 krajów świata spotkają się w marcu br. w Bangkoku na kilkudniowych warsztatach.
„Deloitte International Student Business Forum zostało stworzone dla studentów z całego świata, którzy pasjonują się różnymi aspektami biznesu oraz posiadają potencjał, aby stać się w przyszłości liderami. To szansa dla młodych, ambitnych ludzi na zdobycie praktycznej wiedzy biznesowej, ponieważ nauka na Forum odbywa się poprzez rozwiązywanie złożonych case studies pod okiem menedżerów z Deloitte” – czytamy na stronie Organizatora.
„Podobnie jak w ubiegłych latach rekrutacja do programu składała się z kilku etapów, a studenci zgłaszali się do wybranej ścieżki tematycznej. Braliśmy pod uwagę wiedzę merytoryczną, potencjał przywódczy oraz zainteresowania. Od kandydatów oczekiwaliśmy również zdolności analitycznych i umiejętności pracy w zespole. Do ogólnopolskiej rekrutacji zgłosiło się prawie pół tysiąca studentów. Największą popularnością cieszyła się ścieżka konsultingowa, a w następnej kolejności fuzje i przejęcia.. Cieszymy się, że liczba polskich uczestników wzrasta: w tym roku mamy czterech polskich uczestników, w 2012 r. mieliśmy 3 osoby, a w 2011 r. dwie” - podsumowuje Krzysztof Kwiecień, Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Deloitte w Polsce i Europie Środkowej.