Uwaga studenci III roku - to dla was konkurs !

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie.

Będzie to już XVII edycja popularnego konkursu, w którym udział mogą brać zespoły studentów trzeciego roku studiów stacjonarnych magisterskich w dziedzinie ekonomii i zarządzania, realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym.

Misją konkursu jest promowanie procesów integracji wiedzy z zarządzania i finansów oraz stosowania aktywnych metod nauczania w procesie dydaktycznym, podstawowym zaś celem weryfikacja wiedzy i umiejętności nabytych na studiach oraz możliwości ich zastosowania w praktyce.

Każda uczelnia wyższa/wydział może zgłosić do konkursu tylko jeden zespół, w którego skład może wchodzić od 3 do 5 studentów. Student może uczestniczyć w konkursie tylko raz.