Seminarium DZIEŃ DOBRY BIZNES

Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadżer Dolnośląskiego Funduszu Powierniczego oraz Uniwersytet Wrocławski serdecznie zapraszają na seminarium dla studentów i absolwentów pt. „Dzień dobry biznes”. Konferencja odbędzie się 7 marca 2013 r o godz. 10.00 - 14.00 w sali im. Prof. Witolda Świdy (2D), budynek D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Podczas seminarium:

• spotkamy się z multiprzedsiębiorcą Michałem Sadowskim, współzałożycielem takich serwisów jak Patrz.pl, Moblo.pl, Sfera-Finansow.pl, twórcą Brand24.pl, który opowie o tym, jak stawiał pierwsze kroki w biznesie

• porozmawiamy o możliwościach finansowania własnych firm ze środków unijnych w ramach inicjatywy JEREMIE

• Henryk Pietraszkiewicz, Prezes FM Banku S.A., opowie o barierach rozwoju, z jakimi spotykają się polscy początkujący przedsiębiorcy

• przeprowadzimy bezpłatne warsztaty na dwa ciekawe tematy: „Załóż swój własny biznes już dziś – czyli co, gdzie, kiedy?” oraz „Mam swój biznes, ale jak zostać liderem? Czyli krótki wstęp do strategii marketingowej”

Seminarium uroczyście otworzą Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Dziekan Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zarejestrować się na seminarium, należy najpóźniej do 28 lutego 2013 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.jeremie.com.pl. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkich studentów i absolwentów, którzy prowadzą firmę lub planują założyć działalność gospodarczą, serdecznie zapraszamy.

Agenda spotkania

10.00 Rejestracja uczestników

CZĘŚĆ I

10.30 Uroczyste otwarcie seminarium

10.40 - 11.15 „Jak zbudowałem własną firmę” – Michał Sadowski, multiprzedsiębiorca, współzałożyciel serwisów Patrz.pl, Moblo.pl, Sfera-Finansow.pl oraz twórca i Prezes Zarządu Brand24.pl.

11.15 - 11.45 „Bariery rozwoju przedsiębiorczości w Polsce a źródła finansowania” – Henryk Pietraszkiewicz, Prezes Zarządu FM Banku S.A.

11.45 - 12.00 „Skąd wziąć środki na rozwój biznesu” – przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego, prezentacja nt. finansowania dolnośląskich przedsiębiorców w ramach inicjatywy JEREMIE

12.00 - 12.20 Przerwa

CZĘŚĆ II

12.20 - 13.45 Warsztaty dla studentów i absolwentów

I warsztat: „Załóż swój własny biznes już dziś – czyli co, gdzie, kiedy?” - Krzysztof Edward Bońkowski, firma szkoleniowa The Brain

II warsztat: „Mam swój biznes, ale jak zostać liderem? Czyli krótki wstęp do strategii marketingowej.” - Grzegorz Albrecht, firma szkoleniowa The Brain

10.00 - 14.00 Giełda ofert, czyli stoliki eksperckie instytucji udzielających wsparcia dolnośląskim przedsiębiorcom w ramach inicjatywy JEREMIE:

• Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A.

• Agencja Leasingu i Finansów „ALiF” Sp. z o.o.

• Bank Polskiej Spółdzielczości

• Bank Spółdzielczy w Trzebnicy

• Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o.

• FM Bank S.A.

• Fundusz Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego Sp. z o.o.

• Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Jeleniej Górze

• Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

• IKB Leasing Polska

• Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

• Polska Fundacja Przedsiębiorczości

• Sudeckie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych