Kuźnia Kadr 7: ABSOLWENT zmienia polskie uczelnie

Kuźnia Kadr 7: ABSOLWENT zmienia polskie uczelnie

Czy wiedza absolwentów uczelni, łącząca doświadczenie edukacyjne i zawodowe, oraz znajomość wymagań rynku, pozwoli stworzyć model oferujący absolwentom lepsze możliwości rozwoju kariery zawodowej? Tak. Dlatego podjęliśmy się realizacji innowacyjnego programu skierowanego do wszystkich absolwentów polskich uczelni. Nasz program ma szansę zmienić polskie uczelnie.

Prowadzony przez Dział Obsługi Projektów Rozwojowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu projekt Kuźnia Kadr 7 zakłada: wypracowanie i testowe wdrożenie innowacyjnego programu ABSOLWENT, którego celem jest diagnozowanie potrzeb absolwentów uczelni, monitorowanie losów absolwentów uczelni oraz budowa programu lojalnościowego dla absolwentów uczelni.

W ramach projektu podjęliśmy współpracę z Shippensburg University w USA (Pensylwania), prowadzimy szeroko zakrojony proces ekspertyz i badań opinii, który pozwoli na wypracowanie optymalnych rozwiązań. Utrzymywanie relacji uczelni z absolwentami to m.in. zadanie nowoczesnego portalu internetowego oferującego dostęp do bazy wiedzy, kursów on-line i blended learning oraz innych narzędzi edukacyjnych.

Kuźnia Kadr 7 jest projektem obsługiwanym przez Dział Obsługi Projektów Rozwojowych będący jednostką organizacyjną Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego POKL. 04.01.01-00-220/11.

Zapraszamy do współpracy i udziału w badaniach – wszelkie informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie www.uedlaabsolwenta.ue.wroc.pl