Coaching dla studenta niepełnosprawnego

Informacja dla studentów niepełnosprawnych

Problemy życiowe i ograniczenia fizyczne to coś z czym ma na co dzień do czynienia wielu niepełnosprawnych studentów. Z myślą o nich powstał projekt treningu wspierającego, czyli tak zwany coaching. Jego zadaniem jest pomoc osobie niepełnosprawnej w wydajny sposób nabyć i rozwinąć niezbędne kompetencje, a także  podnieść motywację i wiarę we własne możliwości. Coach to osoba, która pomaga studentowi dotrzeć do jego prawdziwych potrzeb, celów i ambicji po to by jego decyzje należały wyłącznie do trafnych.

Dyżury z coachingu dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego: warsztaty mają charakter indywidualny, należy zgłosić się do
stowarzyszenia w celu ustalenia terminu pasującego studentowi.
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie „Twoje nowe możliwości”  powstał na zlecenie Uniwersytetu Ekonomicznego.