Konkurs ”Praktyka inżynierii finansowej”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Praktyka inżynierii finansowej”. Organizatorem konkursu jest Ernst and Young, a w konkursie biorą udział zespoły z kilku uczelni, rozwiązując zadanie z zakresu szeroko rozumianej inżynierii finansowej. Do wygrania są płatne praktyki w Ernst and Young oraz nagrody rzeczowe.
W konkursie tradycyjnie wysokie miejsca uzyskiwały zespoły z naszej uczelni.
Patronem konkursu na naszej uczelni jest Prof. Krzysztof Jajuga

Zgłoszenie powinno być wysłane do Prof. Krzysztofa Jajugi: krzysztof.jajuga@ue.wroc.pl
do 25 października 2013 i powinno zawierać następujące informacje:
- nazwa zespołu;
- imiona i nazwiska oraz rok, wydział i kierunek studiów;
- wskazanie osoby będącej kierownikiem zespołu wraz z adresem mailowym.

Warunki uczestnictwa:
1.    Zgłoszenie udziału zespołu złożonego z 3 lub 4 osób, studentów UE Wrocław, niebędących praktykantami lub pracownikami Ernst and Young.
2.    Uczestnictwo w spotkaniu inauguracyjnym w dniu 28 października o 14.30 w sali 105 Z.