TEDxWroclawUniversityOfEconomics

Studium Języków Obcych z przyjemnością informuje, że w marcu 2014 r. na naszej uczelni odbędzie się konferencja TEDxWroclawUniversityOfEconomics. Zapraszamy do współpracy studentów wszystkich typów studiów, którzy chcą zdobyć doświadczenie przy organizowaniu projektów, oraz osoby pragnące wystąpić jako mówcy w różnych językach.

Department of Languages has the pleasure of informing that in March 2014 a TEDxWroclawUniversityOfEconomics conference will be held at our University. We would like to invite students of all types of courses to participate in organizing the project, and candidates for speakers ready to present in a foreign language.

Formularz rejestracyjny