Aplikuj do Jesiennej Szkoły Leszka Balcerowicza

Forum Obywatelskiego Rozwoju zaprasza studentów do udziału w Jesiennej Szkole Leszka Balcerowicza w dniach 13 -15 grudnia 2013 r. w Warszawie.
„Jesienna Szkoła Leszka Balcerowicza 2013” to już dziewiąta edycja trzydniowego seminarium, adresowanego do studentów wszystkich lat i kierunków studiów z całej Polski. Od 2009 r. uczestniczyło w nim już w sumie 213 osób. Zagadnienia poruszane na seminarium dotyczą makroekonomii, a w szczególności finansów publicznych. Zajęcia prowadzone są przez wybitnych ekonomistów-ekspertów z powyższych dziedzin: prof. Leszka Balcerowicza, Jeremiego Mordasewicza, Ignacego Morawskiego, Aleksandra Łaszka, dr. Wiktora Wojciechowskiego, także Bartosza Marczuka, który przybliży uczestnikom świat mediów.

Do udziału w seminarium zakwalifikowanych zostanie 30 studentów, którzy do 17 listopada br. nadeślą najlepsze prace na temat Regulacje ograniczające wolność  gospodarczą w Polsce. Studium przypadku.

www.for.org.pl
www.dlugpubliczny.org.pl