Studia w IHI Zittau - spotkanie informacyjne

Biuro Współpracy Międzynarodowej oraz Oliver Tettenborn z IHI Zittau  zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 19.11.2013 o godz. 11.00, budynek E, sala 506.

"Intensywny kurs języka niemieckiego i studia magisterskie na Międzynarodowym Instytucie IHI Zittau"
IHI Zittau  to mały wydział od TU Dresden, jedna z najlepszych uniwersytetów w Niemczech ("Exzellenzuniversität"). Uniwersytet Ekonomiczny jest strategicznym partnerem IHI Zittau i TU Dresden.
IHI Zittau oferuje studia magisterskie (II-go stopnia) w czterech kierunkach:
- Biotechnologia i ekologia stosowana
- Etyka biznesu i zarzadzanie odpowiedzialnością społeczną
- Zarzadzanie międzynarodowe
- Zarzadzanie projektami
Przed przyjęciem na studia, zagraniczni studenci mogą zdać egzamin DSH (Deutsche Sprachprűfung fűr den Hochschulzugang) na IHI Zittau. IHI Zittau oferuje dla przygotowania do egzaminu DSH intensywne kursy językowe z języka niemieckiego na poziomie A2, B1, B2 i C1.