Portrety szpitali - rozmowa z koordynatorem projektu

Dr Maria Węgrzyn, kierownik zespołu eksperckiego projektu ''Portrety szpitali - mapy możliwości'', adiunkt Katedry Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w wywiadzie w czasopiśmie branżowym RYNEK ZDROWIA informuje o korzyściach dla dyrektorów szpitali i jednostek samorządu terytorialnego uczestniczących w bezpłatnym badaniu (z wykorzystaniem narzędzi diagnostyczno-rekomendacyjnych i benchmarkingowych dostępnych na specjalnej platformie), w wyniku którego otrzymają one diagnozę stanu ekonomicznego i  jakości pracy zarządzanych jednostek oraz informację o kierunkach zmian, a także legitymizację do podjęcia działań (dzięki porównaniu z innymi jednostkami).
Liderem projektu jest Uniwersytet Ekonomiczny, partnerami Związek Powiatów Polskich, Polskie Centrum Edukacji i Analiz  ORDO, oraz HPI ze Słowacji.
Adres strony  projektu:  www.portretyszpitali.pl
Tekst wywiadu Katarzyny Rożko z dr Marią Węgrzyn