Podstawy Adobe Photoshop - szkolenie dla pracowników dydaktycznych

Szkolenia dla pracowników dydaktycznych Uczelni z obsługi programów graficznych (Adobe Photoshop)

Zapraszamy kadrę dydaktyczną UE na bezpłatne szkolenia z obsługi programu graficznego Adobe Photoshop.
Szkolenia obejmują 18 godzin lekcyjnych w blokach po 3 godziny (16.30 - 18.45). Ogólny program szkolenia dostępny jest tutaj.

Terminy szkoleń:
Grupa 1. – poniedziałki i środy, pierwsze spotkanie 2 grudnia
Grupa 2. – wtorki i czwartki, pierwsze spotkanie 3 grudnia

Zapisy:
Biuro Projektu, budynek L, pok.16, tel. 71 36 80 869, e-mail: paulina.dziedzic@ue.wroc.pl
Zajęcia są częścią Projektu Kuźnia Kadr IV współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 4.1.1.