Rozmowy Kulturowane

Rozmowy Kulturowane - do the Culture Shake!
Chcesz dowiedzieć się jak sprawnie przystosować się do zmian zachodzących w zglobalizowanym świecie? Myślisz o karierze w międzynarodowej korporacji, ale boisz się, że podbijanie innych kultur jest dla Ciebie zbyt wielkim wyzwaniem?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to „Rozmowy Kulturowane” są właśnie dla Ciebie!

banner_RK
Proponujemy:
1) praktyczne warsztaty dla studentów dotyczące szeroko pojętej międzykulturowości, prowadzone w 4 językach! Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś na: http://rozmowykulturowane.wordpress.com/workshops/sign-up/

2) debatę "Co kraj to obyczaj!" w której wspaniali goście zmierzą się z problemem kompetencji międzykulturowej jako skutecznego elementu komunikacji!

Zaproszeni prelegenci to, m.in.: współzałożyciel Babel International Meeting we Wrocławiu – Matthias Kenkel, dyplomata i wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego – dr Paweł Krupka oraz Michał Sikorski – Konsul Generalny RP w Reykjaviku (2007-2009) i Waszyngtonie (2009-2012).

Dlaczego warto?

Certyfikaty uczestnictwa, zwolnienia rektorskie, upominki dla aktywnych, słodki poczęstunek... Więcej? Do wygrania płatny staż oraz inne wspaniałe nagrody! Nie może Was tam zabraknąć!

Więcej informacji na:
www.rozmowykulturowane.wordpress.com oraz www.facebook.com/RozmowyKulturowane