Zaproszenie do udziału w szkoleniu z e-learningu

Projekt "Narodowy program rozwoju e-learningu w szkolnictwie wyższym"  jest organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz firmę Funmedia, przy wsparciu firm Lenovo i Intel. Patronem projektu jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

W ramach projektu odbędzie się szkolenie, którego celem jest promocja innowacyjnych rozwiązań, szerzenie idei e-learningu oraz wyznaczanie nowych standardów w edukacji. Zostaną na nim przedstawione pomysły dotyczące wykorzystania e-learningu i multimediów zarówno w nauczaniu, jak procesie samodoskonalenia wykładowców. Odbędzie się ono 25.11.2013r. o godzinie 10:00 w sali 24 A1.

Dla uczestników szkolenia są przewidziane certyfikaty.