Sukces Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów

Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów w wyniku przeprowadzonej w dniach 1-3 lipca 2013 roku oceny instytucjonalnej przez Polską Komisję Akredytacyjną, otrzymał ocenę POZYTYWNĄ.

Warto nadmienić, że ocenę Wydziału przeprowadzał zespół składający się nie tylko z ekspertów Polskiej Komisji Akredytacyjnej, ale także ekspertów międzynarodowych.

W uzasadnieniu możemy przeczytać: "Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej stwierdza, iż Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu realizuje strategię rozwoju spójną ze strategią Uczelni uwzględniającą politykę zapewnienia wysokiej jakości kształcenia, spełnia wymagania dotyczące konstrukcji, efektywności i doskonalenia wewnętrznego systemu zapewnienia jakości kształcenia, oraz współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, a także zapewnia właściwą jakość kształcenia na prowadzonych studiach doktoranckich i podyplomowych. Działalność prowadzona przez Wydział
Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu spełnia przyjęte kryteria jakościowe w stopniu uzasadniającym wydanie oceny pozytywnej."

Następna ocena działalności Wydziału nastąpi w roku akademickim 2019/2020.