Weź udział w badaniu

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do udziału w międzynarodowym badaniu dotyczącym postaw wobec uczenia się i pracy. Wśród uczestników z Uniwersytetu rozlosowanych zostanie 10 kart podarunkowych o wartości 50 zł.

Drogi Studencie/Droga Studentko,
chcielibyśmy zaprosić Cię do udziału w kwestionariuszowym badaniu online dotyczącym postaw wobec uczenia się i pracy. Badanie to jest prowadzone w ramach międzynarodowego Projektu badawczego i obejmuje współpracę między badaczami z Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu w Bergen w Norwegii. Badanie jest prowadzone wśród studentów w Norwegii i w Polsce.  Udział w badaniu polega na wypełnieniu kwestionariuszy w Internecie i zajmuje około 15 minut.
Osoby, które wezmą udział w badaniu uzyskają automatyczną informację zwrotną na temat swoich wyników na niektórych spośród kwestionariuszy użytych w badaniu, jak również wśród uczestników badania z Uniwersytetu rozlosowanych zostanie 10 kart podarunkowych o wartości 50 zł. Udział w badaniu stanowi bardzo cenny wkład w realizowany projekt badawczy, którego celem jest poznanie czynników związanych z postawami wobec uczenia się i pracy wśród studentów.
Aby wziąć udział w badaniu należy kliknąć na poniższy link:
Dziękujemy!

Z wyrazami szacunku,