Poznaj kulturę koreańską

Wystawa "Korean Culture trough LG Cluster" przedstawia kulturę Korei Południowej - kraju, z którego pochodzą firmy znajdujące się na terenie Parku Technologicznego LG w Biskupicach Podgórnych. Dzięki wystawie widzowie mogą poszerzyć swoją wiedzę o tym azjatyckim państwie, np. poprzez informacje o tradycyjnych świętach, regionalnych potrawach, rdzennych sztukach walki, wyznaniach religijnych czy różnicach kulturowych.
Dla studentów interesująca powinna okazać się prezentacja Parku Technologicznego, który dla wielu z nich może stać się przyszłym miejscem pracy. Wśród firm znajdujących się na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej są LG Display, LG Electronics, LG Chem, LG Innotek, Heesung, Dong Yang, Dong Seo i Posco.
Wystawa prezentowana jest dzięki wieloletniej współracy Uniwersytetu Ekonomicznego z firmą LG Display, która oferuje liczne programy i staże dla naszych studentów. W 2011 roku wystawa „Korean Culture trough LG Cluster” została zaprezentowana na wrocławskim rynku.

Zapraszamy do holu biblioteki na interesującą wystawę o kulturze koreańskiej

korea_plakat2