10th International Strategy Workshop

cognitis

10th International Strategy Workshop

26-29.XI. 2014 Amsterdam

Interesuje cię doradztwo strategiczne? Chcesz wiedzieć więcej na temat pracy doradcy strategicznego? International Strategy Workshop jest właśnie dla Ciebie!
Już po raz 10 najlepsi studenci z wiodących uczelni oraz konsultanci OC&C z całego świata spotkają się na 4-dniowych warsztatach, aby wspólnie wziąć udział w case study polegającym na  rozwiązywaniu problemów jednego z naszych klientów. Tym razem miejscem naszego spotkania będzie Amsterdam.
Podczas warsztatów masz okazję pracować nad projektami strategicznymi oraz wziąć udział w szkoleniu na temat najważniejszych zagadnień z dziedziny konsultingu strategicznego.  Czeka cię też świetna zabawa w gronie studentów i pracowników OC&C z Brazylii, Holandii, Francji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii.
Jesteś studentem, masz nieprzeciętne osiągnięcia i wysokie umiejętności analityczne. Myślisz o karierze w konsultingu - czekamy na Twoje zgłoszenie!
Wyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim oraz wykaz ocen w języku polskim
na adres: recruitment@occstrategy.pl
Więcej informacji na www.weknowyoucan.com