Informacja dla cudzoziemców - Important information for foreign students

Informacja dla cudzoziemców, którzy rozpoczęli studia (pierwszego i drugiego stopnia) w roku akademickim 2014/2015 – uprzejmie prosimy o dostarczenie ORYGINAŁÓW dokumentów wymaganych w procesie rekrutacji do Biura Rekrutacji (pok. 7CKU) do 10.10.2014. Jest to warunek kontynuacji studiów. Informacja dotyczy osób, które jeszcze dokumentów nie przekazały.

Studenci Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze są proszeni o dostarczenie oryginałów dokumentów do dziekanatu.

ATTENTION – important information for foreign students who started studies in Academic Year 2014/2015 – please deliver original documents needed in enrolment to Enrloment Office (room 7CKU) until 10.10.2014. It is obligatory. This is information for students who has not delivered it yet.