Dołącz do WIGGORu

Rekrutacja trwa! Tylko do 17 października masz okazję, aby dołączyć do Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR.
Kim jesteśmy?
Wiggor to zgrana grupa ludzi, pełnych pasji oraz posiadających ogromną potrzebę działania. Razem realizujemy ciekawe projekty i zdobywamy cenne doświadczenie, tak potrzebne w późniejszym życiu zawodowym. Tworzymy konkursy, warsztaty i szkolenia, czerpiąc z tego wiele radości. To wszystko od studentów – DLA STUDENTÓW.
Masz szansę spróbować aktywności w następujących działach: Human Resources, Finanse, Public Relations, Marketing oraz IT i robić to w czym jesteś najlepszy.
Jak do nas dołączyć?
Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową  www.wiggor.pl i wypełnisz ankietę rekrutacyjną. Po pozytywnej weryfikacji Twojej aplikacji, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną w terminie 21-23 października, a następnie sprawdzisz się w zadaniach grupowych podczas tzw. Assessment Center w dniach 28-30 października.
Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji czeka Cię wyjazd integracyjny, który z pewnością upłynie pod znakiem świetnej zabawy i niezapomnianych wspomnień.
Dołącz już teraz i twórz z nami WIGGOR!
Więcej informacji o naszym stowarzyszeniu znajdziesz na stronie internetowej www.wiggor.pl  oraz na Facebooku: www.facebook.com/WIGGOR.

plakat_wiggor_2