Biuro Karier i Promocji Zawodowej poszukuje wolontariuszy na Targi Pracy

Biuro Karier i Promocji Zawodowej poszukuje wolontariuszy – Opiekunów Pracodawców na     Targi Pracy „Spotkania z Pracodawcą” organizowane 22 października 2014 na

Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Zadania:

- wsparcie promocji i organizacji Targów Pracy

- prowadzenie kampanii promocyjnej w Internecie

- współpraca ze społecznością akademicką

- opieka organizacyjna nad Pracodawcami w trakcie trwania Targów

- dbanie o przepływ informacji pomiędzy wystawcami a organizatorem

Oferujemy:

- możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z Pracodawcami

- doświadczenie w organizacji i promocji eventu

- zaświadczenie i referencje z odbytego wolontariatu wystawione przez Biuro Karier

- drobne gadżety Uniwersytetu Ekonomicznego

Aby wziąć udział w wolontariacie prosimy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: targipracy@ue.wroc.pl do dnia 16.10.2014r.

zamknij