Jesienna Szkoła Leszka Balcerowicza

Szanowni Państwo,
trwa rekrutacja do kolejnej edycji Jesiennej Szkoły Leszka Balcerowicza - trzydniowego seminarium z najlepszymi polskimi ekonomistami organizowanego już po raz jedenasty przez Forum Obywatelskiego Rozwoju (FOR). Odbędzie się ono w dniach 7-9 listopada 2014 r. (piątek-niedziela) w Warszawie, a jego tematem będzie: „Co zrobić, aby Polska szybciej doganiała Zachód?”. Wszystkie informacje znajdą Państwo > TUTAJ <.

Zachęcamy Państwa do aplikowania. Warto zauważyć, że najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie Forum Obywatelskiego Rozwoju. Wszyscy uczestnicy seminarium otrzymają dyplomy, książkę "Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów", a autorzy najlepszych prac również nagrody pieniężne.

Jak aplikować?
Wystarczy napisać pracę konkursową na jeden z dwóch wybranych tematów (forma: artykuł prasowy, objętość tekstu: do 5 tys. znaków ze spacjami) oraz przesłać ją do 20 października poprzez specjalny formularz dostępny na naszej stronie.
Spośród nadesłanych prac wyłonionych zostanie 30 najlepszych, a ich autorzy wezmą udział w Jesiennej Szkole Leszka Balcerowicza. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o wynikach mailowo i telefonicznie do 27 października 2014 r.

Katarzyna Nowicka
Dział Komunikacji