Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 dla programu Bachelor Studies in Finance i Master Studies in Finance oraz wykład, gość specjalny - Eric Bramoulle.

REKTOR I SENAT UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO we Wrocławiu mają zaszczyt zaprosić na uroczyste otwarcie roku akademickiego 2014/2015 dla programu Master Studies in Finance i Bachelor Studies in Finance, które odbędzie się 15 października 2014 roku o godzinie 11.30 w Auli budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego (sala 1 CKU).

Program uroczystości:

1. Otwarcie uroczystości – prof. zw. dr hab. Krzysztof Jajuga.

2. Przemówienie inauguracyjne – Prorektor ds. Dydaktyki prof. dr hab. inż. Edmund Cibis.

3. Immatrykulacja nowo przyjętych studentów (ślubowanie).

4. Wykład inauguracyjny – gość specjalny Eric Bramoullé (President of the Management Board Amundi Polska TFI S.A.):

/Place of Polish Economy and Asset Management Industry in 2014-2015 Financial Markets./

5. /Gaudeamus/.

plakat_14_10_3